Folding adapter & tube that was specifically designed to accept the Gear Head Works MOD 1 Tailhook (TH1-BLK) and fits MP5K & clones. This product does NOT include the MOD 1 Tailhook (sold seperately).
| SKU | TH1-MP5K |
|---|---|
| UPC | 856534007493 |
| MPN | TH1-MP5K |
| Manufacturer | Gear Head Works |
| Model | TH1-MP5K |
| Condition | New |
| Material | Assorted |
| Fits | MP5K |
| Allocation Points | 120 |

